Znajdź nas! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Witamy na forum poświęconym grze Extreme Sport Fishing! Zapraszamy do tworzenia go razem z nami.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po aktualizacji
Kilka moich spostrzeżeń i pytań

1. Jeśli zawiesi mi się gra lub sam ją wyłączę w czasie pojedynku robi mi się coś takiego:
[Obrazek: LxTYrHxl.jpg]
Jeśli coś złowię to wygrywam
[Obrazek: iUJTIgsl.png]

2. Na jakiej podstawie są przyznawane i odejmowane punkty do rankingu?
[Obrazek: 8m9bJCKl.png]
[Obrazek: 2jDvFyKl.png]
[Obrazek: GA6m6BRl.png]
[Obrazek: vuT94B6l.png]

3. "- nową 10gwiazdkową skalę wielkości ryb + 11 legendarna wielkość - będzie można pobić rekordy [Obrazek: wink.gif]
     - wszystkie przynęty będą do 5 poziomu (łatwiej będzie zdobyć maksymalny poziom przynęty),
     - w przynęcie będziemy widzieć na ile mniej więcej punktów złowimy rybę (dojdzie trzecia statystyka),"

Zamiast tego mamy zmniejszoną wagę ryb w błystkach, co nowych graczy raczej zniechęci, bo nawet nie wiem ile czasu musieliby poświęcić, aby złowić olbrzymią na Amazonce.
[Obrazek: WhUloVgl.png]
[Obrazek: jTH9qvgl.png]

Z buffami łowię małe i średnie
[Obrazek: aDcBlhBl.png]

4. Co to jest to legendarne trofeum?

5. Czy TSG zamierza wprowadzić limity pojedynków? Bo ten ranking to chyba jest tylko dla tych, którzy całymi dniami siedzą i grają.

6. Czy w najbliższym czasie można się spodziewać nowego łowiska (niby Loch Ness miało być)?
Odpowiedz
Postaram się je przekazać w poniedziałek do TSG.
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz na support.
Odpowiedz
Nie wiem czy potrzebny limit pojedynków. Dziś grałem prawie cały dzień (w końcu wolne) i widzę, że im więcej grasz to i mniej punktów, zero monet a sloty na przynęty zajęte (chyba, że użyjesz pereł).
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz na support.
Odpowiedz
(3.09.2016, 19:03)Piotrekkk napisał(a): Nie wiem czy potrzebny limit pojedynków. Dziś grałem prawie cały dzień (w końcu wolne) i widzę, że im więcej grasz to i mniej punktów, zero monet a sloty na przynęty zajęte (chyba, że użyjesz pereł).

Witam  Uśmiech zdecydowanie przydałyby się jakieś jasne i precyzyjne zasady punktacji pojedynków bo gra w ciemno jest trochę irytująca . Przegrywasz z kimś kto toczy pierwsze pojedynki dnia i tracisz dużo punktów ale wygrywając tocząc swój któryś z rzędu pojedynek zyskujesz np 2 pkt - to zdecydowanie nie jest ok.
Może limit rozwiązałby sprawę - bo tak to wolnoamerykanka.
Odpowiedz
Już wiem ,że nie chodzi o ilość pojedynków- ale o co chodzi to dalej  nie wiem.

Wygrałem pojedynek - dostałem dwa punkty - hura !
10 sek później trafiłem na tego samego gracza - więc przegrałem żeby zobaczyć co będzie - i zarypało mi 59 pkt  Smutny

Nie skomentuję tego ,bo to dla mnie tylko zabawa Duży uśmiech
Odpowiedz
Ups... zapomniałem napisać. zaraz to zrobię.
Odpowiedz
Mam kilka informacji:

1) błędy będą naprawione z aktualizacją
2) jakie są kryteria kiedy otrzymujemy punkty i monety za pojedynki?
Wytłumaczymy to w grze (następny update), ale:
- jeżeli wygrasz z lepszym graczem od siebie (ma więcej punktów ELO) otrzymasz od 31 do 60 punktów (z im lepszym tym więcej)
- jeżeli wygrasz z gorszym graczem od siebie (ma mniej punktów ELO) otrzymasz od 29 do 2 punktów (z im gorszym tym mniej)
- jeżeli wygrasz z równym przeciwnikiem to otrzymasz 30 puntów
analogicznie z przegraną, jeżeli przegrasz z kimś lepszym tracisz od 29 do 2 punktów, jeżeli przegrasz z kimś gorszym tracisz od 31 do 60 punktów

3) co to jest legendarne trofeum?
Wytłumaczymy to w grze (następny update), ale sa to prestiżowe punkty pokazujące siłę gracza - są konkretne pomysły jak wykorzystać to w grze jako specjalną walutę za która można kupić unikalne rzeczy  
4) ) czy planujecie w krótkim czasie nowe łowisko?
Tak, w nastepnym update wejdzie łowisko LOCH NESS w Szkocji. Będzie tam można złowić m.in. jesiotra, karpie, szczupaka, lina, węgorza i kilka innych europejskich ryb
Odpowiedz
Obecny system przyznawania punktów nie jest dobry. Jak widać na powyższych obrazkach wcale nie jest to tak jak napisałeś (np. ja 709, on 283, wygrywam - 33 pkt., ja 676 ja 668, wygrywam - 8 pkt.). Według mnie najlepiej byłoby wprowadzić limity i taką samą liczbę pkt. za każdy (my nie mamy wpływu na kogo trafimy), ale skoro już się tak uparli przy nieograniczonych to może lepiej, aby były przyznawanie na podstawie rang graczy, a nie ELO?
Odpowiedz
Czy ja wiem czy lepiej? Ja im więcej gram tym dużo tracę.

Zużyłem sporo sprzętu starego i oszczędzam boosty. Jak przegram z kimś słabym bo czasem ryby się nie łowią, too dużo stracę (ponad -30). Potem odrobić to ciężko bo wyżej mniej osób online.
Odpowiedz
Piotrek dzięki za informacje  Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości